Uncategorized

Alibaba Çiftliği Pansiyonda Tatil Anımız

Merhaba Herkese!

Sizlere Alaçatı’da harika bir tatil geçirdiğimizden bahsetmek istiyoruz. Bir grup arkadaş olarak, İzmir’den kalkan bir minibüsle Alaçatı’ya doğru yola çıktık. Yaklaşık 1 saat süren bir yolculuktan sonra,Alibaba Çiftliği Alaçatıya vardık.

Tesis çok güzel bir bahçeye sahip ve odalar oldukça geniş ve temizdi. Personel çok yardımsever ve misafirperverdi. Tesisin kendine ait özel otoparkı olduğu için, araba park etme konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Tesisin konumu da harikaydı, Alaçatı’nın merkezine çok yakın olmasına rağmen, sessiz ve huzurlu bir ortamda kalmamızı sağladı.

Gündüzleri tekne turları ve su sporları aktivitelerine katıldık. Alaçatı’nın muhteşem plajlarından bazılarını keşfettik ve denizin tadını çıkardık. Ayrıca Alaçatı’nın tarihi sokaklarında yürüyerek, şirin kafelerde oturup kahve içtik. Akşamları ise, Alaçatı’nın gece hayatını keşfettik. Birçok restoran ve bar seçeneği vardı ve hepsi harikaydı. Canlı müzik eşliğinde güzel yemekler yedik ve eğlendik.

Alaçatı oldukça kalabalık bir yer olmasına rağmen, otelimizin bulunduğu bölgede hiçbir park sorunu yaşamadık. Ayrıca tesis huzurlu, nezih ve güvenli bir yer olduğu için, tatilimizin her anını keyifle geçirdik.

Sonuç olarak, Alibaba Çiftliği Alaçatı’da harika bir tatil geçirdik ve Alaçatı’yı keşfetmek için harika bir yer olduğunu düşünüyoruz. Eğer siz de buraya gelmeyi düşünüyorsanız, kesinlikle pişman olmayacaksınız!

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir